Agrárközélet

Állásajánlat Operatív Laborvezető munkakör betöltésére

Agrofórum Online

A svájci székhelyű Syngenta a világ vezető agrárvállalata, amely innovatív kutatással, fejlesztésekkel és technológiákkal kötelezte el magát a fenntartható mezőgazdaság mellett. Vállalatunk, amely világszerte piacvezető a növényvédelemben és harmadik a nagy értékű vetőmagvak területén, mintegy 28.000 embert foglalkoztat több mint 90 országban.

Növényvédő szerei és vetőmagjai, szolgáltatásai és sokrétű szakmai tevékenysége révén a hazai agrárszférának is egyik legjelentősebb szereplője.
Mezőtúri üzemünkben működő akkreditált, minőségügyi teszteket végző laboratóriumunk munkáinak irányítására, koordinálására keressük munkatársunkat

Operatív Laborvezető

munkakörbe, azonnali belépéssel.

Feladatok:

• A minőségellenőrző laboratórium szakmai munkájának irányítása (szezon időszakban kb. 30-35 fő)
• Munkaeszközök biztosítása
• Minőségügyi dokumentáció karbantartása
• Szakmai képzések megszervezése
• Eszközök ellenőrzése, karbantartása, hitelesítés lebonyolítása
• A hatóságokkal és az alvállalkozókkal történő kapcsolattartás
• Heti, havi minőségügyi riportok elkészítése
• A minőségellenőrző laboratórium képviselete nemzetközi tréningeken, workshop-okon

Elvárások:

• Felsőfokú, szakmai végzettség (agrármérnök-, biológus-, kertész- vagy környezetvédelmi diploma)
• 2-3 év vezetői tapasztalat
• 2-3 év minőségellenőrzés / minőségbiztosítás terén szerzett tapasztalat előny
• Számítógépes ismeretek (Excel, SAP)
• Társalgási szintű angol nyelvtudás
• Kiváló szervezőképesség
• Képesség a gyors döntéshozatalra
• Rendszerezettség
• Önálló munkavégzés

Munkavégzés helye: Mezőtúr

Jelentkezés: Farkas Gabriella, Tel: +36 20 823 5582;                                                     E-mail: gabriella.farkas@syngenta.com

(Syngenta)

Agrofórum Hírlevél
Iratkozzon fel az Agrofórum hírlevélre!

A feliratkozást követően a rendszer egy megerősítő emailt fog küldeni a megadott email címre. Ha nem érkezne meg a levél, kérjük nézze meg a spam vagy Gmail esetén a Promóciók és az Összes levél mappát.

Magyarországon fogták be egy sáska legelső példányait

2024. március 23. 10:10

Bár mérete alapján a második legnagyobb hazai sáskafaj a keleti vándorsáska után, az év rovarának járó aranyérmet így is bezsebelte 2024-ben. Ismerjük meg közelebbről a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem kutatójának segítségével a sisakos sáskát!

Lengyelország vezető kertészeti vállalkozása vár gyakorlatra!

2024. március 7. 16:10

Együttműködési megállapodást kötött a Széchenyi István Egyetem és a Primavega lengyel mezőgazdasági vállalat.

5 kategóriában szavazhatunk a természetszeretet és a környezetvédelem élharcosaira

2024. február 22. 11:40

Az Országos Erdészeti Egyesület által szervezett Erdei Vándortábor Program idén először hirdeti meg a Nagykövet Awardot.

Így áll most a belvízhelyzet Magyarországon

2024. február 21. 16:10

Az országban 2024 elején számottevő, de nem kiemelkedően magas a belvízzel borított mezőgazdasági területek nagysága.

Az azoxi erejével a kalászos lombvédelemhez

2023. február 27. 15:41

Az eddigi enyhe téli időjárás sajnos segített a kórokozóknak az áttelelésben, és ha nem érkezik tartósan hideg korán, számíthatunk a gomba-kórokozók járványszintű megjelenésére.

Jól szerepelt a tavalyi évjárat a XIX. Országos Syngenta Borversenyen

2020. március 6. 08:02

A szőlészetileg nehéz év ellenére sokan neveztek és kifejezetten jó eredményeket értek el a 2019-es borokkal.

A távérzékelés felé nyitott a Syngenta, fejlesztik a növényegészségügyi adatgyűjtést

2018. április 24. 06:50

A Syngenta februárban megvásárolta a FarmShots néven alapított agrártechnológiai távérzékelésre specializálódott startup vállalkozást.

Gardoprim Plus Gold és Dual Gold 960 EC

2021. február 5. 06:35

Hatékony alapkezelés magról kelő gyomok ellen napraforgóban és cirokban.