Agrárközélet
Fizetett tartalom

Álláslehetőség a Yara Hungária Kft.-nél

Yara Hungária Kft.

A Yara Hungária Kft. szaktanácsadó, területi képviselő pozícióba keres új munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Területi képviseleti feladatok ellátása, elsősorban Győr-Moson-Sopron, Vas és Zala megyében.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú mezőgazdasági végzettség alapfeltétel!!!
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás alapfelvétel!!!
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló termék-és piacismeret (műtrágyaipar, illetve piac)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Önálló, proaktív, konstruktív munkavégzés
  • Precizitás, jó problémamegoldó képesség
  • Nagy munkabírás
  • Dinamikus, határozott, meggyőző fellépés
  • Csapatszellem
  • Kiváló előadókészség, angol nyelven is

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Meglévő kapcsolatrendszer az agrárszférában

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatás
  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható, dinamikusan fejlődő nemzetközi nagyvállalatnál
  • A munkavégzéshez szükséges technikai eszközök

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely, Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Zala megye

Jelentkezési határidő: 2018. február 23.

Amennyiben jelentkezni szeretne az állásra, akkor magyar és angol nyelvű önéletrajzát a ferenc.eri@yara.com címre küldje el.

Agrofórum Hírlevél
Iratkozzon fel az Agrofórum hírlevélre!

A feliratkozást követően a rendszer egy megerősítő emailt fog küldeni a megadott email címre. Ha nem érkezne meg a levél, kérjük nézze meg a spam vagy Gmail esetén a Promóciók és az Összes levél mappát.

Milyen új szakmák vannak a mezőgazdaságban?

2024. október 16. 13:10

Az agrárium átalakulásával óriásivá nőtt az igény a digitális technológiákhoz vagy a fenntarthatósági elvárásokhoz értő szakemberekre.

Bajorország átáll az éghajlatálló vegyes erdőkre

2024. október 15. 12:10

Három százalékponttal 38 százalékra nőtt a lombos fák aránya a bajor erdőkben. A fiatalabb erdőállományokban jelenleg 60 százalék körüli az arány.

A nagy kávés cégek is készülnek a klímaváltozásra

2024. október 11. 11:10

A Starbucks több innovatív gazdaságot vásárol a klímarezisztens kávé létrehozása érdekében. Célja a szén-dioxid-semleges kávétermesztés.

Mik az amerikai elnökjelöltek tervei a mezőgazdaságban?

2024. október 10. 14:40

Kamala Harris és Donald Trump a legtöbb mezőgazdasággal kapcsolatos kérdésben gyökeresen eltérő nézetet képvisel. Íme, a legfontosabb témák.

Akik még nem döntöttek

2020. március 10. 10:48

Azoknak a kukorica- és napraforgó-termelőknek szeretnék néhány szakmai érvet és terméket ajánlani, akik még nem döntötték el, milyen komplex műtrágyát akarnak tavasszal kijuttatni növényeik tápanyagszükségletének kielégítésére. Ne csak az ár legyen meghatározó! Fontos szempont, hogy a kiválasztott műtrágya a kezdeti időszaktól tudjon tápanyagot biztosítani a növényeinknek. Ezt egy vízben jól oldódó termékkel tudjuk elérni.

Mennyi az annyi?

2018. augusztus 17. 06:42

Ismét elérkezett a repcevetés szezonja, amely természetesen újra rengeteg döntést igényel – fajta, hibrid, agrotechnikai megoldások, tápanyagellátás. A döntéseket pedig még több kérdés előzi meg, melyek megválaszolásához sok szempontot figyelembe kell vennünk.

Itt a következő szezon!

2018. július 12. 11:47

Minden évben, amikor a repce apropóján a következő év alaptrágyázását elindítjuk, meglepődve állapítjuk meg, hogy eltelt egy év, itt az újabb szezon.

Nem lehet Vita kérdése

2023. május 1. 06:34

A YaraVita lombtrágyák kedvező ár-érték arány mellett biztos hatással járulnak hozzá az eredményes növénytermesztéshez.